UREĐENJE GRADA ZRENJANINA ‘‘ JESEN ” 2020 – Raspored kontejnera


 

‘’ČISTOĆA I ZELENILO’’
ZRENJANIN

P R O G R A M
UREĐENJE GRADA ZRENJANINA ‘‘ JESEN ” 2020
GODINE’’
1. MESNA ZAJEDNICA ‘’ZELENO POLJE’’
– raspored kontejnera za 05.10.- 06.10.2020.god.
1.1. Ugao ulice Bačka – Crnogorska
1.2. Ugao ulice Šumadijska – Baranjska
1.3. Ugao ulice A. Cesarca – Sremska
1.4. Ugao ulice Hercegovačka – J. Pančića
1.5. Ugao ulice P.Kovalića – prolaz iz Bagremove
2. MESNA ZAJEDNICA ‘’DOSITEJ OBRADOVIĆ’’
-raspored kontejnera za 07.10 – 08.10.2020.god.
2.1. Raskrsnica ulice Laze Kostića – Travnička
2.2. Raskrsnica ulice Uroša Predića – Konstantina Danila
2.3. Ulice Aleksandra Belića br. 12
2.4. Raskrsnica Pančevačke ulice – Vardarske ulice
2.5. Kod bazena
3. MESNA ZAJEDNICA ‘’DOSITEJ OBRADOVIĆ’’
– raspored kontejnera za 09.10.- 10.10.2020.god.
3.1. Ugao ulice Save Tekelije – Toše Jovanovića
3.2. Naselje Ruža Šulman kod OŠ 2 Oktobar
3.3. Ugao ulice Toše Jovanovića – ulice Frankopanova
3.4. 4 Juli
3.5. Na platou ulice Trg J.N.A. /na delu parkinga koji nije popločan/
4. MESNA ZAJEDNICA ‘’DOLJA-CRNI SOR’’
– raspored kontejnera za 11.10. – 12.10.2020. god
4.1. Ugao Tomićeve ulice- Miletićeve
4.2. Ugao Dalmatinske ulice – Višnjićeve
4.3. Ugao Balkanske ulice – Čarnojevićeve
4.4. Ugao Miletićeve kod br. 18
4.5. Ugao Tomićeve – Birčaninove ulice
5. MESNA ZAJEDNICA ‘’ŠUMICA’’
– raspored kontejnera za 13.10 – 14.10.2020.god.
5.1. Ulica Sinđelićeva – ulica Vidakovićeva
5.2. Ulica Prizrenska – ulica Šabačka
5.3. Ulica Balzakova – ulica Žike Grujina
5.4. Ulica Radnička – ulica M.Radovančeva
5.5. Ulica Stanoja Glavaša – ulica Dobrovoljačka

6. MESNA ZAJEDNICA ‘’GRADNULICA’’
– raspored kontejnera za 15.10 – 16.10.2020.god.
6.1. Ugao Takovske – Ljubljanske
6.2. Ugao Cara Dušana – Njegoševe
6.3. Ulica Vladimira Cvetkova – Mileta Krunića
6.4. Ugao Žarka Torinskog – Petrovgradskog odreda
6.5. Ulica Veselina Čebzaanina – Artemova
7. MESNA ZAJEDNICA ‘’CENTAR’’
– raspored kontejnera za 17.10. – 18.10.2020.god.
7.1. Na ulazu u naselje Pariske komune
7.2. Ugao ulice Dr.Zorana Kamenkovića – ulice 29. novembra /kod fabrike šešira/
7.3. Ugao Svetosavske ulice – Pupinove ulice
7.4. Ugao ulice Svetozara Markovića – Gimnazijske ulice
7.5. Ugao Jevrejske ulice – Sarajlijine ulice
8. MESNA ZAJEDNICA ’’NIKOLA TESLA’’
– raspored kontejnera za 19.10. – 20.10.2020.god.
8.1. Ulica Branka Radičevića – Solunska
8.2. Ulica Ive Lole Ribara /ispred Centroduvana/
8.3. Ulica Ive Lole Ribara /ispred br 39/
8.4. Ugao Orlova – ulice Nikole Tesle
8.5. Ulica Nikole Tesle – Makedonska
9. MESNA ZAJEDNICA ‘’MALA AMERIKA’’
– raspored kontejnera za 21.10. – 22.10.2020.god.
9.1. Ulica Simina ispred broja 7
9.2. Ugao ulice Đorđa Stratimirovića – ulice Kej 2.oktobra
9.3. Ugao ulice Đorđa Stratimirovića – ulice Jovana Popovića
9.4. Ugao Gundulićeve ulice – ulice Stevice Jovanovića
9.5. Ugao ulice Stevice Jovanovića – ulice Narodne omladine
10. MESNA ZAJEDNICA ‘’ŽARKO ZRENJANIN’’
– raspored kontejnera za 23.10. – 24.10.2020.god.
10.1. Ugao ulice Žarka Zrenjanina – Ličke ulice
10.2. Ugao Dunavske ulice – ulice Brigadira Ristića
10.3. Ugao ulice Koste Trkulja – ulice Čaki Jožefa
10.4. Ugao Prištinske ulice – Kikindske ulice
10.5. Ugao Železničke ulice – ulice Elemirski drum

11. MESNA ZAJEDNICA ‘’SONJA MARINKOVIĆ’’
– raspored kontejnera za 25.10. – 26.10.2020.god.
11.1. Ugao ulice V. Petrovića – ulice Slobodana Penezića
11.2. Ugao ulice Dimitrija Tucovića – ulice Goce Delčeva
11.3. Ugao ulice 9.januara – kod spomenika Sonja Marinković
11.4. Ugao ulice Heroja Pinkija – Stražilovske ulice
11.5. Ugao ulice Lava Tolstoja – ulice Slobodana Penezića

12. MESNA ZAJEDNICA ‘’VELJKO VLAHOVIĆ’’
– raspored kontejnera za 27.10. – 28.10.2020.god.
12.1. Ulica Žabaljska kod dečijeg igrališta
12.2. Ugao Mošorinske ulice – Zlatiborske ulice
12.3. Ugao ulice Panonska
12.4. Ugao ulice Mošorinske – Južnobanatskog odreda
12.5. Ugao ulice Tihomira Ostojića – Žabaljska
13. MESNA ZAJEDNICA ‘’BERBERSKO – BOLNICA’’
– raspored kontejnera za 29.10. – 30.10.2020.god.
13.1. Ugao Kočićeve ulice – ulice V.Putnika
13.2. Ugao Splitske ulice – ulice Cara Jovana Nenada
13.3. Ugao Igmanska
13.4. Ugao Vinogradartska – Titelska
13.5. Ugao Perleska – Mileševska
14. MESNA ZAJEDNICA ‘’SAVA KOVAČEVIĆ’’
– raspored kontejnera za 31.10. – 01.11.2020.god.
14.1. Ulica Dr.Mihalja Predića br.19
14.2. Kod pijace ulica Mladosti broj 48
14.3. Ulica Mostarska broj 100
14.4. Ulica Tetovska broj 11-13
14.5. Ulica Mladosti – Adi Endre
15. MESNA ZAJEDNICA ‘’MUŽLJA’’
– raspored kontejnera za 02.11. – 03.11.2020.god.
15.1. Ispred prodavnice u ulici Hunjadi Janoša broj 1
15.2. Ispred škole Servo Mihalj broj 64
15.3. Kod zadruge Mađarske komune broj 4
15.4 Kod mesne zajednice Mađarske komune broj 59
15.5. Mađarske komune broj 101
16. MESNA ZAJEDNICA ‘’ZELENO POLJE’’
– raspored kontejnera za 04.11. – 05.11.2020.god.
3.1. Ugao ulice Milentija Popovića – Crnogorska
3.2. Ugao ulice Petra Kovalića – 13 Vojvođanske Brigade
3.3. Ugao ulice Rade Trnića – prolaz iz Bagremove
3.4. Ugao ulice Dragice Pravice – E. Eria
3.5. Ugao ulice Zeleno Polje – E. Eria