NAGRADE NAJBOLJIM DJACIMA – ČITALAČKA ZNAČKA 2019.


 

Читалачка значка 2019

ПОЈЕДИНАЧНЕ НАГРАДЕ У КАТЕГОРИЈИ I-II РАЗРЕДА
1. Доротеја Милиновић II4, ОШ „Петар Петровић Његош”, Зрењанин
2. Богдан Бошњаковић I3, ОШ „Др Бошко Вребалов”, Меленци
3. Милош Табачки II1, ОШ „Др Јован Цвијић”, Зрењанин
4. Александар Божин I1, ОШ „Јован Јовановић Змај”, Зрењанин
5. Ива Аџић II2, ОШ „Др Јован Цвијић”, Зрењанин
6. Милица Кнежев II2, ОШ „Др Јован Цвијић”, Зрењанин
7. Миљана Фаранов II2, ОШ „Др Јован Цвијић”, Зрењанин
8. Милош Денда I1, ОШ „Жарко Зрењанин”, Зрењанин
9. Ина Станојевић I, ОШ „Др Бошко Вребалов”, Меленци
10. Теодора Анђелковић II2, ОШ „Јован Јовановић Змај”, Зрењанин

Бронзану значку у категорији III и IV разреда добили су:
1. Марта Поповић III2, ОШ „Серво Михаљ“ Зрењанин
2. Вук Кондић IV4, ОШ „Др Јован Цвијић“ Зрењанин

Сребрну значку у категорији III и IV разреда добио је:
1. Никола Станков IV1, ОШ „2. октобар“ Зрењанин
2. Тара Бибу IV3, ОШ „Соња Маринковић“ Михајлово
Златну значку у категорији III и IV разреда добиле су:
1. Албертина Јанаћковић III2, ОШ „Краљ Петар Први“ Београд
2. Тамара Беркесел IV4, ОШ „Др Јован Цвијић“ Зрењанин
3. Теодор Олајош III2, ОШ „Соња Маринковић“ Зрењанин

КАТЕГОРИЈА ОД V ДО VIII РАЗРЕДА:
I место:
Тијана Дабић VII разред, ОШ „Др Бошко Вребалов” Меленци
II место:
Исидора Цветић, VIIIа разред, ОШ „Алекса Шантић” Сечањ

Награду за идејно решење добила је:
Дуња Дроца, ОШ „Др Јован Цвијић“ Зрењанин
Ана Берберски VII1, ОШ „Јован Јовановић Змај“ Зрењанин
Сања Јакововић VIII ОШ „Славко Родић“ Лазарево
Тереза Суперов VII ОШ „Братство јединство“ Бело Блато
Ивана Вујашевић VI ОШ „Свети Сава“ Стајићево

НАГРАДЕ ЗА КОЛЕКЦИЈУ ДОБИЛИ СУ:

1. I разред ОШ „Браћа Стефановић”, Неузина, учитељица Олга Станков
2. III ОШ „Вук Караџић”, Конак, учитељица Ружа Јулкица Козина
3. II1 ОШ „Др Јован Цвијић”, Зрењанин, учитељица Гордана Мићић
4. I1 ОШ „Јован Јовановић Змај”, Зрењанин, учитељица Даница Драшковић
5. II6 ОШ „Петар Петровић Његош”, Зрењанин, учитељица Хелена Милиновић
6. специјална награда, II2 ОШ „Др Јован Цвијић”, Зрењанин, учитељица Гордана Лазић
7. III2 ОШ „Серво Михаљ“ Зрењанин, учитељица Сандра Матић
8. III1 ОШ „Серво Михаљ“ Зрењанин, учитељица Весна Костадиновић
9. II3 ОШ „Ђура Јакшић“ Зрењанин, учитељица Биљана Перин
10. II2 ОШ „Братство“ Арадац, учитељица Татјана Марковљев Бајат

захвалница Соњи Вујаковић и деци IV2 ОШ „Ђура Јакшић" Зрењанин, за сарадњу и
подршку у организацији програма